łóżka

Centralnym i bardzo istotnym elementem każdej sypialni jest łóżko. Z racji, że spędzamy w nim prawie 1/3 naszego życia bardzo ważne jest zapewnienie sobie jak najwyższego poziomu komfortu i wygody podczas snu. Przy wyborze łóżka, oprócz walorów estetycznych należy zwrócić uwagę na odpowiednio dobrany stelaż i materac, które zapewnią nam odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Obecnie, z racji na obszerną ofertę produktową łóżek sypialnianych, wybór wysokiej jakości produktu, który będzie jednocześnie współgrał z aranżacją sypialni, nie stanowi większego problemu. Do najbardziej popularnych opcji należą klasyczne łóżka drewniane, gustowne łóżka tapicerowane oraz płytowe.
Ze względu na możliwość wyboru koloru i rodzaju tkaniny spośród setek opcji łóżka tapicerowane są coraz częstszym wyborem wśród użytkowników. Dzięki bogatym możliwościom wyboru łóżko tego rodzaju z łatwością odnajdzie się w każdego rodzaju pomieszczeń, zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym stylu. Łóżka tapicerowane są bardzo często wyposażone w dodatkowy praktyczny pojemnik, który zapewnia dodatkowe miejsce w sypialni. W ofercie naszego sklepu znajdują się najwyższej jakości łóżka tapicerowane od znanych i cenionych producentów.
Osoby ceniące sobie klasyczną elegancję bardzo często decydują się na wybór łóżka drewnianego, które stanowi bardziej tradycyjne rozwiązanie. Łóżka drewniane wyróżniają się unikatowym designem, który nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu, dzięki czemu dobrze wpiszą się we wnętrza o bardziej klasycznych aranżacjach. Często wykorzystywanym materiałem przy ich produkcji jest drewno olchowe i dębowe, o wielu wariantach kolorystycznych. Łóżka drewniane cechują się dużą wytrzymałością i trwałością konstrukcji, z racji czego cieszą się niesłabnącą popularnością.
Głównym materiałem wykorzystywanym do produkcji łóżek płytowych jest wysokiej jakości laminowana płyta MDF, która cechuje się wysoką odpornością na użytkowanie oraz wyjątkową wytrzymałością, co sprawia, że łóżka płytowe zachowują trwałość przez lata. Z racji na nieskomplikowany i minimalistyczny design, ten rodzaj łóżek doskonale sprawdzi się w sypialniach zaaranżowanych w nowoczesny sposób. Łóżka płytowe można zazwyczaj dodatkowo wyposażyć w listwę z oświetleniem LED oraz w pojemnik na pościel, który zostanie umieszczony pod stelażem.

PRODUCENCI

Sprawdź producentów, których produkty znajdziesz w salonach Pan Materac we Wrocławiu